• DOLAR
  5,3343
  % 0,27
 • EURO
  6,1119
  % 0,53
 • ALTIN
  209,5348
  % 0,71
 • BIST
  93.616,45
  % 0,34
4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi

4. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi


KONGRE TARİHİ: 06 Aralık – 08 Aralık 2018


KONGRE ŞEHRİ: Belek, Antalya, Türkiye


KONGRE YERİ: Susesi Luxury Resort Hotel


İNTERNET SİTESİ: www.tibbitedarikkongresi.org


Değerli sağlık yöneticileri;

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri ve stok yönetiminin önem kazandığı günümüzde; Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresinin üçüncüsü; 7-9 Aralık 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşmiştir.

Tedarik zinciri ve stok yönetiminde zaman, mekân ve mali kaynakların doğru ve verimli kullanılması en önemli konudur. Ülkemizde bu konuda ilerleme kaydeden kurumların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak, olması gereken sistemler, teknolojiler ve pilot uygulamaların sağlık yöneticileri ile paylaşılması, sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarla sağlık yöneticilerinin bir araya gelmesi bu kongrenin öncelikli amacını oluşturmaktadır.

Bu kapsamında geçen üç yılda gerçekleştirilen paneller, çalıştaylar, kurslar, bildiriler ve yayınlarla bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık geliştiğini gözlemlemekten son derece mutluyuz.

Bu üçüncü kongre de öncekilerde olduğu gibi; satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanı sıra; sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği iyi bir platform olmuştur.

2018 yılının Aralık ayında yine Antalya’da yapacağımız; Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi’nde tüm sağlık yöneticileri ile ürün ve hizmet sağlayıcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
S.B. Müsteşarı

Prof. Dr. Cevdet ERDÖL
SBU Rektörü / Kongre Başkanı

Kayıt Bildiri Daveti 2016 Bildiri Özetleri Fuaye Alanı Sponsorluk S.B. Genelgesi Sunumlar Toplantı Sonuç Raporları